Profesyonel Yiyecek İçecek İşletmeciliği

Profesyonel Yiyecek&İçecek İşletmeciliği programı, bir yiyecek işletmesinin operasyonuna dair süreçte gerekli olan eğitimi vermek için tasarlandı. Kendi iş yerini açmak ya da bu alanda meslek sahibi olmak isteyenler için hazırlanan bu programla, her türlü işletmenin sevk ve idaresiyle ilgili tüm temel bilgileri öğrenebilirsiniz.

Uzun Dönem Profesyonel Pasta Ve Ekmekçilik

Uzun Dönem Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik eğitimi, sürekli gelişim ve pasta-ekmekçilik üzerine ileri seviye beceri kazanmak isteyenler için tasarlandı. İlk dört ay pratik temel eğitim alacağınız bu programın ikinci dört ayında, el becerinizi ve tecrübenizi pekiştirmeye yönelik ileri seviye dersler alırsınız. Son dört ayda da mecburi stajınızla profesyonel bir mutfakta deneyim kazanırsınız .

Profesyonel Pasta Ve Ekmekçilik

Profesyonel Pasta ve Ekmekçilik eğitimi, uluslararası bir müfredatla mutfağın her noktasına hâkim olup, belli bir konuda uzmanlaşmak isteyenler için tasarlandı. Sektördeki işletmelerin mutfaklarında uygulayacağınız tüm teknikleri öğreneceğiniz bu eğitimle, pasta-ekmekçilik konusunda hayalini kurduğunuz kariyere güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz.

Uzun Dönem Profesyonel Aşçılık

Uzun Dönem Profesyonel Aşçılık eğitimi, sürekli gelişim ve profesyonel mutfakta ileri seviye beceri kazanmak isteyenler için tasarlandı. İlk dört ay temel aşçılık eğitimi alacağınız bu eğitimin ikinci dört ayında, haftada 3 gün el becerinizi ve tecrübenizi pekiştiren ileri seviye dersler alırsınız,

Profesyonel Aşçılık Eğitimi

Profesyonel Aşçılık eğitimi, uluslararası bir müfredatla birlikte temel aşçılık eğitimi vermek için tasarlandı. Aşçılığı profesyonel bir meslek olarak yapmak isteyen katılımcılar için hazırlanan bu pratik eğitimde, sektördeki işletmelerin mutfaklarında uygulayacağınız tüm temel teknikleri öğrenebilirsiniz.